Чарівне відкриття Одеської Резиденції Святого Миколая

 

Чи доводилося вам мчатися посеред засніженого лісу на санях Святого Миколая чи розповідати Чудотворцю свої мрії та отримувати від нього подарунок?
Вже четвертий рік поспіль Одеська Резиденція Святого Миколая, яка розташована в с.Осички, Савранського району Одеської області, дарує своїм відвідувачам казкову атмосферу та незабутні враження.

Святий Миколай прийматиме гостей з 19 грудня по 14 січня.
На батьків і дітей, які завітали до будиночка Чудотворця, очікувало найцікавіше — індивідуальна аудієнція з Миколаєм, який дарував слухняним діткам подарунки, а не слухняним різочку. Також відвідавши приймальну Святого всі мали змогу побачити вбрання, крісло та кабінет Миколая, де він зустрічається зі своїми гостями, та величезну кількість листів від дітлахів з різних міст України.
Окрім відвідин Чудотворця діти побували у невеличкому зоопарку, і там мали змогу погодувати тваринок, придбали пам’ятні сувеніри на новорічній ярмарці та навчились створювати різноманітну красу на майстер-класах.
Аби поближче познайомитись з Миколаєм та загадати у нього бажання, до резиденції завітало більше тисячі гостей, які створювали хоч і гамівну та позитивну атмосферу…
Взимку, коли все навколо покрите білим пухнастим снігом — зруб здається справжнім казковим палацом, навколо якого розмістилися сосни-велетні.
Така поїздка запам’ятається надовго, вона наповнить серця і дорослих, і дітей особливим світлом. Тут, у селі Осички – особлива аура, тим більш коли навкруги сніг. Засніжені дерева, будиночок Святого Миколая, у котрих бачиш неймовірні листівки з дитячими мріями… Маєток справді зачаровує.
Це дивовижно казкове місце! Ми бажаємо всім малятам хоча б раз у житті приїхати сюди і на власні очі побачити казку, яка живе саме тут. Тож, обов’язково приїздіть до Одеської Резиденції Святого Миколая та переконайтесь в цьому.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X